” PIERWSZY DO RAJU ” – Nowy spektakl w Garwolinie !!!!

Szanowni Państwo Zapraszamy na nowy spektakl „Pierwszy do raju”
A gdyby tak zamieszkać w raju? Jak się okazuje sprawa nie jest taka prosta. Tym bardziej, kiedy zamiast świętego Piotra bramy niebieskiej pilnuje w zastępstwie święty Paweł a na dwóch przybyszy czeka tylko jedno rajskie miejsce. Komedia „Pierwszy do raju” w przewrotny sposób rozstrzyga spór o to kto i dlaczego bardziej zasługuje na komfortowe rajskie życie po życiu. Trzech aktorów mistrzowsko i dynamicznie prowadzi widzów przez swoje absurdalne problemy a pełne humoru dialogi śmieszą przez cały spektakl gwarantując znakomitą rozrywkę.

 


To specyficzne trio złożone z postaci, które w normalnej, „ziemskiej sytuacji” nigdy by się ze sobą nie spotkały, wciąga widzów w nieprawdopodobną, zwariowaną i zaskakującą historię, której końca nie da się przewidzieć. Pojawiają się także nawiązania do naszej codziennej, czasem równie nieprzewidywalnej polskiej rzeczywistości. Komedia, choć bawi do łez nie pozbawiona jest głębszej refleksji, bo gdzie jak nie u bram raju znajdziemy ostatni moment na odkrycie uniwersalnych prawd o życiu i o nas samych?
„Pierwszy do raju” to doskonały spektakl dla tych, którzy cenią dobry humor i solidny warsztat aktorski oraz którzy są ciekawi kto dostanie się pierwszy do raju.
Scenariusz Dorota Truskolaska Alibert, reżyseria Piotr Nowak, produkcja To Free
( obsada wymienna :
Michał Piela, Antoni Pawlicki, Piotr Nowak /Tomasz Dedek / Jan Wieczorowski ).
 Gramy 13 grudnia (środa ) 2017 r.   o godz. 18.30 
Centrum Sportu i Kultury KINO WILGA , ul. Nadwodna 1 
Bilety w cenie 75 zł.(dostawka )  do nabycia na www.kupbilecik.pl
 GRUPOWE / indywidualne pod nr tel. 504 036 220