5 lat Teatru O!Mamy i wielkie święto teatrów

5 zespołów, 6 spektakli, czyli kilka godzin teatralnej uczty szykuje Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie w najbliższą niedzielę. W ramach Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego odbędzie się święto teatrów amatorskich i 5. urodziny Teatru O!Mamy.

18 czerwca w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie odbędzie się wielkie teatralne święto. Na scenie wystąpi aż 5 zespołów, a widzowie będą mogli obejrzeć w sumie 6 spektakli teatralnych. Jako pierwsi, o godzinie 14:00, wystąpią młodzi aktorzy z Teatrzyku Czary-Mary w spektaklu „Starszne historie”. Później będzie można zobaczyć spektakl Teatru Tymczasem „Dajcie sobie spokój z człowiekiem” oraz „Słabą płeć” Teatru Mała Rękawiczka.

O godzinie 17:00 jubileuszowy spektakl Teatru O!Mamy „Kawiarnia pod czarną wdową” na podstawie „Wdów” Sławomira Mrożka. Dokładnie 5 lat temu teatr dorosłych działający przy Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie debiutował tym spektaklem, od razu zdobywając serca publiczności. Po spektaklu będą pączki i urodzinowy tort dla wszystkich widzów.

Na deser wystąpi Teatr Rękawiczka ze spektaklem „Grzeszne menu”, który zdobył nagrodę grand prix na Mazowieckim Festiwalu Teatrów Amatorskich. A wielkim finałem będą „Kawałki męskie i żeńskie” w wykonaniu Teatru O!Mamy.

Wstęp wolny.