ANIA

ANIA

 

Z uwagi na duże zainteresowanie filmem Ania zapraszamy na dodatkowe seanse :

18 – 21 listopada

godz.13:15

 

 

 

Produkcja: Polska
Gatunek: Dokumentalny
Czas trwania: 86 minut
Od lat: 15
System wyświetlania : Projekcja cyfrowa
Cena biletu: 20,18zł

Tani Poniedziałek 16 zł

 

O filmie:

Inspirująca historia Anny Przybylskiej – odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni.
Dziewczyny o twarzy anioła i charakterystycznym głosie znanej m.in. z roli „Marylki” z serialu „Złotopolscy” oraz filmów „Ciemna strona Wenus”,
„Kariera Nikosia Dyzmy”, „Sęp” czy „Bilet na księżyc”. Ania – mama, partnerka, przyjaciółka, aktorka, modelka spełniona w każdej z tych ról.

W filmie usłyszymy jej zaraźliwy śmiech, sama opowie czym był dla niej sukces, piękno i sens życia. Rodzina wspomni o tym, jaka była poza kamerami i jaką była mamą.
Współpracownicy opowiedzą o jej pracy na planie i karierze zawodowej, przyjaciele natomiast o tym, jak ich zaskakiwała i z jakimi wspomnieniami ich zostawiła, gdy odeszła w 2014 roku.

ZE SPECJALNYM UDZIAŁEM:

Jarosław Bieniuk, Szymon Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Lidia Bieniuk, Szymon Bobrowski, Jacek Bromski, Kasia Bujakiewicz, Anna Dereszowska, Jan Englert, Arkadiusz Janiczek, Eugeniusz Korin, Paweł Małaszyński, Cezary Pazura, Andrzej Piaseczny, Radosław Piwowarski, Krystyna Przybylska, Krystyna Pytlakowska, Małgorzata Rudowska, Piotr Szwedes, Paweł Wawrzecki, Michał Żebrowski i inni.

Zwiastun filmu :