Avatar: Istota wody

AVATAR  ISTOTA WODY

 

31 stycznia (wtorek)

godzina 9:00

wersja 3D dubbing

 

16 lutego (czwartek)

godzina 10:00 i 14:00

wersja 3D dubbing

 

 

 

 

 

 

Produkcja: USA
Gatunek: Fantasy , akcja , przygodowy
Czas trwania:  193 minuty
Od lat: 12
Cena biletu: 24,20,18 zł

 

O filmie:

„Akcja filmu „Avatar: Istota wody” rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom, mimo tragedii, których wspólnie doświadczają i bitew, które muszą stoczyć, aby przeżyć.

W filmie wyreżyserowanym przez Jamesa Camerona, wyprodukowanym przez Camerona i Jona Landau, występują: Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement i Kate Winslet. ”

 

W filmie Avatar: Istota wody znajduje się kilka scen z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą powodować dyskomfort u widzów wrażliwych na światło i wpływać na osoby z epilepsją fotogenną.

 

„AVATAR ISTOTA WODY ” w wersji 3D . Niesamowite efekty wizualne gwarantowane.
W naszym Kinie nie musicie kupować okularów. Posiadamy wysokiej jakości szklane okulary firmy Dolby, znacznie lepsze od kupowanych przez widzów w multipleksach.
Przed seansem wypożyczamy widzom okulary, a po seansie widzowie nam je oddają. Po każdym użyciu okulary są dezynfekowane i myte w specjalnej zmywarce.

Zwiastun filmu :