AVATAR

AVATAR  2009

 

7 – 11 października

godzina 17:00

wersja 3D dubbing

 

 

 

Produkcja: USA
Gatunek: Fantasy , akcja , przygodowy
Czas trwania: 165 minut
Od lat: 13 /dubbing/
Cena biletu: 22,20 zł

Tani Poniedziałek 18 zł 3D

 

O filmie:

Do kin powraca pierwsza część z 2009 roku , ma odświeżyć widzom wydarzenia przed premierą kontynuacji – zapowiedzianego na 16 grudnia tego roku filmu „Avatar: Istota wody” który trafi na Polskie ekrany.

Avatar to najbardziej dochodowy film w historii. Reżyserem filmu jest Nagrodzony Oscarem ®,  James Cameron.

Będzie to nie lada okazja, aby zobaczyć kultową produkcję na dużym ekranie w zupełnie nowej jakości.
Avatar doczekał się poprawek w warstwie wizualnej i dźwiękowej obraz w wersji 3D i w jakości 4K High Dynamic Range więc możemy być pewni, że po trzynastu latach film wciąż będzie prezentować się bardzo dobrze. (Dystrybucja filmu ograniczona czasowo w kinach)
.
„AVATAR” w wersji 3D z polskim dubbingiem. Niesamowite efekty wizualne gwarantowane.
W naszym Kinie nie musicie kupować okularów. Posiadamy wysokiej jakości szklane okulary firmy Dolby, znacznie lepsze od kupowanych przez widzów w multipleksach.
Przed seansem wypożyczamy widzom okulary, a po seansie widzowie nam je oddają. Po każdym użyciu okulary są dezynfekowane i myte w specjalnej zmywarce.
.
Produkcja przedstawia losy Jake’a Sully’ego, dawnego wojskowego, który po pracy w służbach traci sprawność ruchową.

Niespodziewanie mężczyzna otrzymuje intrygującą propozycję – jeśli podejmie się nietypowej misji podróży na Pandorę, ma szansę na powrót pełnej sprawności.

Celem jego misji jest zdobycie dostępu do specjalnego minerału – Unobtainium, które chronione jest przez mieszkańców księżyca – ludu Na’vi. Od czasu, kiedy po raz pierwszy ludzie dowiadują się o niezwykłym pierwiastku, rozpoczynają wojnę z mieszkańcami Ziemi.

Niespodziewanie życie Jake’a uratowane zostaje przez księżniczkę Neytiri. W zamian za to Jake musi podporządkować się narodowi Na’vi.

Zwiastun filmu :