Czarno-biały koncert na początek wakacji

Ognisko muzyczne Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie już ma wakacje. Wczorajszym koncertem uczniowie zakończyli roczną naukę. Swoje osiągnięcia zaprezentowali przed swoimi rodzinami i przyjaciółmi.

Do ogniska muzycznego działającego od wielu lat w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie w tym roku uczęszczało 29 uczniów. Wśród nich kilkuletnie dzieci i nastolatkowie. Jedni uczą się grać na pianinie, inni na akordeonie. Dla jednych to dopiero pierwsze kroki przy pianinie, inni mają za sobą już kilka lat nauki. Przez cały rok pod okiem instruktora Juliana Czaporowskiego młodzi artyści odkrywali w sobie talenty i  szlifowali umiejętności gry po białych i czarnych klawiszach.

Zgodnie z tradycją rok szkolny zakończył się koncertem, podczas którego uczniowie zaprezentowali to, czego się nauczyli przez swoimi najbliższymi – rodzinami i przyjaciółmi. Egzamin zdali wszyscy, dlatego na koniec do rąk każdego ucznia trafił dyplom. Gratulacje i życzenia uczniom złożył dyrektor Centrum Sportu i Kultury Jarosław Kargol.

Koncert kończący naukę i rozpoczynający wakacje to jeden z trzech koncertów, które organizuje ognisku muzyczne podczas roku szkolnego. W zimę uczniowie grają kolędy, a w marcu specjalny koncert z okazji Dnia Kobiet.

Zobacz galerię zdjęć