FILM CUDOWNY CHŁOPAK

CUDOWNY CHŁOPAK

 W związku z dużym zainteresowaniem filmem uruchomiliśmy dodatkowy seans 7 marca (środa) godzina.15:30 i 18:00

.

od 6 do 10 kwietnia film Cudowny Chłopak będzie wyświetlany w godzinach popołudniowych , zachęcamy do śledzenia repertuaru kina , godziny seansów podamy w póżniejszym terminie .

 

 

Produkcja: USA
Gatunek: Komedia , dramat , familijny
Czas trwania: 113 minut
Od lat: 8 / dubbing/
System wyświetlania : Projekcja cyfrowa
Cena biletu : 18,16,14zł


O filmie:

„Najbardziej pogodny film roku”

„Inspirujący , piękny , wzruszający i zabawny”

Julia Roberts, Owen Wilson i Jacob Tremblay, młody gwiazdor znakomitego „POKOJU” w porywającej opowieści o tym, że niełatwo być innym.

Ekranizacja międzynarodowego bestsellera, który wzruszył i rozbawił miliony czytelników na całym świecie.

Każdy chce się wyróżniać. Nikt nie chce być inny.

Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż „zwykły dzień w szkole”. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia jednak, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz „dziwadłem”. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd.
Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

zwiastun filmu :