Kino w szpilkach – zostań modelką!

Miłośniczki Kina „Wilga” mogą spełnić swoje marzenia o zostaniu modelką! Cykl „Kino w Szpilkach” proponuje pokaz mody z modelkami z Garwolina. Zgłoś się i weź udział w pokazie Bartosza Pilawskiego!

Cykl „Kino w Szpilkach” stał się jedną z najbardziej lubianych atrakcji proponowanych przez Kino „Wilga”. Przynajmniej raz w miesiącu panie mają okazję obejrzeć film oraz wziąć udział w spotkaniu z zaproszonym gościem. Na widzów zawsze czekają również upominki i miłe niespodzianki. Znane osoby pojawiają się w Garwolinie, by spotkać się z fanami, podpisać książki i udzielić wywiadu. Tym razem formuła spotkania będzie trochę inna. Przed seansem filmu „Jestem taka piękna“ nastąpi pokaz mody.

28 czerwca gościem „Kina w Szpilkach” będzie projektant mody Bartosz Pilawski. – Zależy mi na tym, aby moi klienci otrzymywali ode mnie projekty nie tylko piękne, ale również funkcjonalnie niezależnie od okazji ich ubierania. Moda to pasja, która pochłonęła mnie w całości już dawno temu – podkreśla artysta.

Projektant zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję. Z tej okazji Kino „Wilga” poszukuje pań, które chciałyby wziąć udział w pokazie. Oprócz wybiegu na modelki będzie czekać profesjonalny makijaż i stylizacja włosów. Wszystkie chętne osoby zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i odesłanie go wraz ze zdjęciem na adres: kinogarwolin@tlen.pl

Chętne panie powinny spełniać następujące wymagania:
Wzrost 170-180 cm
Biust 83-89 cm
Talia 60-65 cm
Biodra 86-93 cm
Rozmiar butów 38-40
Należy dołączyć swoje zdjęcie w oddzielnym pliku

formularz zgłoszeniowy: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY Pilawski (2)