Mama Mu wraca do domu

MAMA MU WRACA DO DOMU

 

 

7 – 11 października

godz.13:00 i 15:15

 

 

 

Produkcja: Szwecja
Gatunek: Animowany
Czas trwania: 64 minuty
Od lat: b.o  /dubbing/
Cena biletu: 20,18,16 zł

Tani Poniedziałek 16 zł

 

O filmie:

Mama Mu to odlotowa krowa, która nigdy się nie nudzi. Zamiast siedzieć na łące, woli próbować nowych rzeczy! Kiedy pewnego dnia na farmę przybywa bocian-obieżyświat, uporządkowane życie zwierzaków wywraca się do góry nogami.

Nasza tytułowa bohaterka, zainspirowana historiami o odległych zakątkach świata, postanawia opuścić zagrodę i wyruszyć w daleką podróż. Wokół jest przecież tyle do zobaczenia! Jej optymizmu nie podziela jednak Pan Wrona, który najchętniej nigdzie by się nie ruszał. Przyjaźń bohaterów zostaje wystawiona na próbę, a Mamę Mu czeka niezwykła przygoda, dzięki której znajdzie  odpowiedź na ważne pytanie: Czym tak naprawdę jest dom i skąd mamy wiedzieć, gdzie jest?

Mama Mu wraca do domu” to ciepła i zabawna historia, którą młodzi widzowie oraz młode widzki pokochają w czasie nadchodzącej jesieni! W tej historii nie ma miejsca na nudę, a nowe wyzwania czekają tuż za rogiem! Odkrywanie nowych miejsc, przyjaźnie, ważne decyzje, dużo uśmiechu i radości – to wszystko zobaczymy na dużym ekranie towarzysząc Mamie Mu w jej niesamowitej podróży!

Zwiastun filmu :