PODATEK OD MIŁOŚCI

PODATEK OD MIŁOŚCI

PREMIERA KINOWA

 

26 – 30 stycznia 

godzina 18:00 i 20:30

2 – 6 luty

godzina 18:00

 

 

Produkcja: Polska
Gatunek: Komedia romantyczna
Czas trwania:  113 minut
Od lat: 15
System wyświetlania : Projekcja cyfrowa
Cena biletu: 18,16 zł

Tani poniedziałek 14złW filmie Podatek od miłości zobaczymy Aleksandrę Domańską, pochodząca z Garwolina aktorkę młodego pokolenia, absolwentka Akademii Teatralnej.  Aleksandra Domańska zadebiutowała w „Drogówce” Wojciecha Smarzowskiego. także w „Mazurku” Julii Kolberger i „Ambassadzie” Juliusza Machulskiego.W 2017r  zagrała w filmie „Po prostu przyjaźń”. Miłośnicy seriali znają ją z serialu „O mnie się nie martw”.

„Podatek od miłości” to nowa produkcja kinowa TVN. W rolach głównych plejada gwiazd: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski oraz Tomasz Włosok. „Podatek od miłości” to inteligentna i przewrotna komedia romantyczna o miłości, którą można spotkać wszędzie, nawet… w Urzędzie Skarbowym.

Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?

zwiastun filmu :