Weekend mikołajkowych wrażeń w CSiK

Mikołajki w Centrum Sportu i Kultury będą trwały cały weekend. 2 i 3 grudnia każdy znajdzie atrakcje dla siebie. Mile widziani będą fani wycieczek, sportu oraz ci, którzy najbardziej lubią siedzieć w fotelu kinowym. Nie zabraknie oczywiście Świętego Mikołaja i prezentów dla dzieci. W niedzielny wieczór magicznym zaklęciem zostanie włączona miejska choinka.

Mikołajkowy weekend rozpocznie wyjazd do Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Dzieci poznają historię letniej rezydencji króla oraz obejrzą Królewskie Ogrody Światła. Zapisy prowadzone są w sekretariacie CSiK.

W niedzielę o godzinie 10:00 w ramach cyklu „Artystyczne poranki” odbędzie się przedstawienie „Świąteczne śledztwo” skierowane do najmłodszych widzów i ich rodziców. Zostały jeszcze ostatnie bilety na to wydarzenie, można je kupić w sekretariacie CSiK. Po południu, o godzinie 17:30 na Skwerze Solidarności nastąpi uroczyste zapalenie lampek na miejskiej choince. Przy tej okazji pojawi się Święty Mikołaj, który w zamian za piosenki lub wierszyki wręczy dzieciom prezenty i słodycze.

Kino „Wilga” przygotowało moc filmowych atrakcji w ramach Mikołajek. Od 1 do 6 grudnia będzie można obejrzeć najnowszy film animowany pt. „Kumple z dżungli”. 3 grudnia po seansach o godzinie 13:00 i 15:30 do sali kinowej zawita Święty Mikołaj i rozda upominki najmłodszym widzom.

Pływalnia Miejska „Garwolanka” zachęca do aktywnego świętowania. 2 grudnia o godzinie 16:00 odbędą się darmowe zajęcia Fitness Lady, a o 19:30 – aqua fitness. W dniach 2 i 3 grudnia bilet wstępu na pływalnie dla wszystkich dzieci będzie kosztował jedynie 5 zł.