Wyjątkowy z dzień z myślą o kobietach

Na pływalni, w kinie i w domu kultury. Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie świętowało Dzień Kobiet na całego. Było coś dla wielbicielek filmu, muzyki i aktywności fizycznej.

8 marca to wyjątkowa data. Taka też była oferta CSiK przygotowana specjalnie na ten dzień.

Jak co roku świętowała Pływalnia Miejska „Garwolanka”. Panie mogły skorzystać z basenu za jedynie 5 zł. Pływalnia oferowała darmowe aktywności na sali fitness oraz w wodzie – wszystko pod okiem instruktorów. Od 20:00 do 22:00 pływalnia i siłownia były dostępne wyłącznie dla kobiet. Basen został podświetlony, a panie mogły skorzystać z sauny i zrelaksować się przy dobrej muzyce.

Ogromny zainteresowaniem cieszyła się także propozycja Kina „Wilga”. „Dzień Kobiet w szpilkach” to było połączenie dobrego filmu i upominków. Wypełniona po brzegi sala co chwilę wybuchała śmiechem na premierowej polskiej komedii romantycznej „Kobieta sukcesu”. W ręce tych pań, do których uśmiechnęło się szczęście, trafiły upominki – a wygrać można było między innymi rower, pobyt w SPA, pudła z dobrym i zdrowym jedzeniem.

Jak co roku, z okazji Dnia Kobiet niespodziankę przygotowało także ognisko muzyczne. Uczniowie ogniska wykonali specjalny koncert dla pań. Można było usłyszeć utwory wielkich klasyków, kompozytorów kabaretowych, utwory patriotyczne i ludowe. Występy młodych artystów oklaskiwały mamy, babcie i siostry.

Zobacz galerię zdjęć z Dnia Kobiet w szpilkach, Pływalni Miejskiej „Garwolanka” i koncertu ogniska muzycznego