Zagraj z nami – szukamy wolontariuszy WOŚP

Belka z Tematem 22. FinałuZgodnie z wieloletnią tradycją także w tym roku Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie włącza się w ogólnopolską akcję zbiórki pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab został już oficjalnie zarejestrowany, ale bez waszej pomocy nic nie będziemy w stanie zrobić. Rozpoczynamy więc tworzenie grupy wolontariuszy, którzy już za dwa miesiące będą kwestować w ramach kolejnego wielkiego finału.
22 Finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia 2014 roku pod hasłem „Na ratunek”. Pieniądze zebrane podczas finału zostaną przekazane na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.
Zachęcamy do włączenia się w akcję zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych.

Jak zostać wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

1. Zapoznaj się z Regulaminem (pobierz) Wolontariusza 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2. Zgłoś się! Do 25 listopada przyjmujemy zgłoszenia osób, które chciałyby zostać wolontariuszami. Zarówno od osób indywidualnych jak i grup szkolnych. W związku z ograniczoną liczbą miejsc każda szkoła może zgłosić 10 wolontariuszy. Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie ankiety osobowej (pobierz ) i dostarczenie jej osobiście lub pocztą do sztabu (wzór ankiety został dołączony do listu). Ankieta musi być podpisana przez wolontariusza i opiekuna. Dodatkowo każdy wolontariusz musi dostarczyć zdjęcie (800×800 pixeli). Zdjęcia można dostarczyć na płycie lub przesłać mailem na adres jdybcio@csik.garwolin.pl Ważne, aby każde zdjęcie było podpisane imieniem i nazwiskiem wolontariusza. O tym, czy dana osoba zostanie zarejestrowana jako wolontariusz będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

3. Po zarejestrowaniu każdy wolontariusz będzie musiał podpisać specjalne oświadczenie. Oświadczenia zostaną przesłane do wolontariuszy pocztą. Podpisane oświadczenie muszą trafić do sztabu do 15 grudnia.

4. Identyfikatory, puszki z banderolami oraz serduszka będzie można odebrać w siedzibie sztabu. Termin zostanie podany na stronie internetowej www.csik.garwolin.pl oraz na profilu facebookowym – www.facebook.com/csikgarwolin

5. Wolontariusze oddają zaplombowane puszki w dniu finału bądź w ciągu 48 godzin od zakończenia zbiórki w miejscu wskazanym przez szefa sztabu.