MARVELS

MARVELS

 


 

24 – 28 Listopada

godzina 14:45

3D dubbing 

godzina 17:15

2D napisy

 

 

 

Produkcja: USA
Gatunek: fantasy , przygodowy , akcja
Czas trwania: 105 minut
Od lat: 12
Cena biletu: 22,20zł 2D , 24,20zł 3D

Tani Poniedziałek 16zł 2D , 18zł 3D

 

O filmie:

MARVELS ” w wersji 3D                                                                                           Niesamowite efekty wizualne gwarantowane.
W naszym Kinie nie musicie kupować okularów.                                                                    Posiadamy wysokiej jakości szklane okulary firmy Dolby, znacznie lepsze od kupowanych przez widzów w multipleksach.
Przed seansem wypożyczamy widzom okulary, a po seansie widzowie nam je oddają. Po każdym użyciu okulary są dezynfekowane i myte w specjalnej zmywarce.

 

Choć Carol Danvers, znana jako Kapitan Marvel, wyzwoliła się spod despotycznej kontroli Kree i zemściła na Najwyższej Inteligencji, wciąż nie ma chwili odpoczynku we wszechświecie rozdartym licznymi konfliktami.
W czasie kolejnej misji dochodzi do komplikacji: dziwacznym zbiegiem okoliczności bohaterka przekracza kosmiczny portal powiązany z rasą Kree.
W efekcie moce Carol zostają splecione z nadludzkimi zdolnościami jej największej fanki, Kamali Khan (znanej jako Miss Marvel), oraz dawno niewidzianej przyszywanej siostrzenicy, astronautki Moniki Rambeau, obecnie służącej na S.Z.A.B.L.I. Cała trójka musi połączyć siły, by ponownie ocalić wszechświat jako grupa o nazwie Marvels.

Zwiastun filmu :