Duathlon Garwoliński

Ruszają zapisy do II edycji Garwolińskiego Duathlonu „Strefa 2017”. 30 kwietnia w rywalizacji sprawdzą się miłośnicy biegania i jazdy na rowerze. Do pokonania będzie w sumie blisko 27 km.

Duathlon Garwoliński „Strefa 2017” odbędzie się w Garwolińskiej Strefie Aktywności Gospodarczej. Celem zawodów jest popularyzacja kolarstwa, biegania i turystyki rowerowej, zachęcanie do prowadzenia zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji oraz integracja miłośników jazdy na rowerze oraz biegania.

30 kwietnia 100 osób będzie mogło wziąć udział w sportowej rywalizacji. Do przebiegnięcia będzie w sumie 7,5 km – najpierw 5 km, a na koniec 2,5 km. Trasa rowerowa to blisko 20 km. Limit czasu na pokonanie całego dystansu to 2 godziny. Oprócz klasyfikacji generalnej – Open Mężczyźni i Open Kobiety, zawodnicy będą także walczyć w swoich kategoriach wiekowych.

Na wszystkich na mecie będą czekały pamiątkowe medale, a na najlepszych – statuetki.

Organizatorami wydarzenia są: Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Stowarzyszenie „Truchtacz.pl” oraz Garwolińskie Stowarzyszenie Kolarskie „Horyzont”.

Zapisy do II edycji Garwolińskiego Duathlonu „Strefa 2017” ruszają 25 marca. Opłata startowa to tylko 30 zł. Regulamin znajduje się tutaj.

Link do zapisów tu: http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3002

Zatem: na miejsca, gotowi, staaaaaaart!

Trasa ponieżej.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zapraszamy.

Szczegółowe wyniki zawodów 2017:
http://csik.garwolin.pl/wp-content/uploads/2016/04/II-Duathlon-Garwoliński-Strefa-2017-2.pdf
Fotorelacja z zawodów:
https://www.facebook.com/pg/csikgarwolin/photos/?tab=album&album_id=1357569767666139
lub na naszej stronie internetowej w zakładce GALERIE.