KONCERT: WIARA NADZIEJA MIŁOŚĆ

Serdecznie zapraszamy na wielkowtorkowy koncert poezji śpiewanej „WIARA, NADZIEJA, MIŁOŚĆ”, który odbędzie się 16 kwietnia 2019 r. o godz. 19.00 w CSiK w Garwolinie w Sali kina Wilga.
Zamysłem organizatorów jest poprowadzenie nas w świat refleksji nad trzema cnotami, które nierzadko nazywa się również siostrami. Są i powinny być one bogato obecne w życiu każdego z nas, dlatego zapraszamy do wspólnej refleksji nad wierszami i pieśniami podejmującymi te właśnie wątki.
Gwoździem programu w koncercie finałowym będzie pan Jarosław JAR Chojnacki, znany bard polski, finalista wielu przeglądów piosenki autorskiej i poezji śpiewanej, autor dwóch płyt, przenoszący słuchacza w zaczarowany świat muzycznych medytacji i wzruszeń. Jego występ poprzedzi mały recital w wykonaniu uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie.
Jest to już druga edycja takiego koncertu w czasie Wielkiego Tygodnia. Zeszłoroczne spotkanie z poezją odbyło się pod hasłem: „KOCHAM CIĘ, ŻYCIE”. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy w biegu dnia chcą się na chwilę zatrzymać, aby odlecieć w krainę cnót, które stanowią tak naprawdę naszą codzienność. Zapraszajcie również swoich bliskich i znajomych. Wstęp wolny!