MIŁOŚĆ NA PIERWSZĄ STRONĘ

MIŁOŚĆ NA PIERWSZĄ STRONĘ

 

14 – 15 października

godzina 19:00

16 października

godzina 20:00

17 – 18 października

godzina 19:00

 

 

 

Produkcja: Polska
Gatunek: Komedia romantyczna
Czas trwania: 100 minut
Od lat: 15
Cena biletu: 20, 18zł

Tani poniedziałek 16zł

 

 

O filmie:

Ona jest zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa, on najlepszą partią Rzeczpospolitej. Podobno przeciwieństwa się przyciągają, ale miłość bywa nieprzewidywalna. Szczególnie, gdy zanadto interesują się nią inne osoby. „Miłość na pierwszą stronę” to historia Niny (Olga Bołądź) – współczesnego kopciuszka i Roberta (Piotr Stramowski) – syna pary prezydenckiej. Ona jest w trakcie życiowej przemiany i przebojowo stawia pierwsze kroki w zawodzie paparazzi. On też chce żyć na własnych zasadach i uwolnić się od blasku fleszy, co może okazać się trudniejsze, niż przypuszcza. Między bohaterami zaiskrzy jedynie ulotna „miłość na pierwszą stronę”, czy wielkie uczucie na całe życie?
Reżyserką filmu jest Maria Sadowska, twórczyni m. in. entuzjastycznie przyjętego przez publiczność filmu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, który w kinach obejrzało ponad 1,8 mln widzów. Scenariusz napisał Mariusz Kuczewski, znany z pracy przy największych hitach polskiego kina komercyjnego, m.in. trzech części „Listów do M.”
W głównych rolach występują: Olga Bołądź, Piotr Stramowski, Magdalena Schejbal, Magdalena Koleśnik, Rafał Zawierucha, Mateusz Damięcki, Tomasz Oświeciński oraz Ewa Telega.

Zwiastun filmu :