Repertuar kina

.

22 października – Wtorek

15:40– „ANGRY BIRDS 2 FILM” 2D dubbing kup bilet / rezerwuj

18:00 – „BOŻE CIAŁO” kup bilet / rezerwuj

20:30– „BOŻE CIAŁO” kup bilet / rezerwuj

.

23 października Środa „Kino w Szpilkach”

19:00– „(NIE)ZNAJOMI” bilety wyprzedane

.

25 października – Piątek

15:45– „O YETI !” 2D dubbingkup bilet / rezerwuj

18:00 – „ŚLICZNOTKI” kup bilet / rezerwuj

20:20– „JOKER” kup bilet / rezerwuj

.

26 października – Sobota

13:30– „O YETI !2D dubbing kup bilet / rezerwuj

15:45– „O YETI !” 2D dubbingkup bilet / rezerwuj

18:00 – „ŚLICZNOTKI” kup bilet / rezerwuj

20:20– „JOKER” kup bilet / rezerwuj

.

27 października – Niedziela

13:30– „O YETI !2D dubbing kup bilet / rezerwuj

15:45– „O YETI !” 2D dubbingkup bilet / rezerwuj

18:00 – „ŚLICZNOTKI” kup bilet / rezerwuj

20:20– „JOKER” kup bilet / rezerwuj

.

28 października – Tani Poniedziałek

15:45– „O YETI !” 2D dubbingkup bilet / rezerwuj

18:00 – „ŚLICZNOTKI” kup bilet / rezerwuj

20:20– „JOKER” kup bilet / rezerwuj

.

29 października – Wtorek

15:45– „O YETI !” 2D dubbingkup bilet / rezerwuj

18:00 – „ŚLICZNOTKI” kup bilet / rezerwuj

20:20– „JOKER” kup bilet / rezerwuj

.

1 listopada – Piątek – kino nieczynne

.

2 listopada – Sobota

13:30– „MÓJ PRZYJACIEL UFIK2D dubbing kup bilet / rezerwuj od 1.11

15:45– „MÓJ PRZYJACIEL UFIK” 2D dubbingkup bilet / rezerwuj od 1.11

18:00 – „COUNTDOWN” kup bilet / rezerwuj od 1.11

20:10– „JOKER” kup bilet / rezerwuj od 1.11

.

3 listopada – Niedziela

13:30– „MÓJ PRZYJACIEL UFIK2D dubbing kup bilet / rezerwuj od 1.11

15:45– „MÓJ PRZYJACIEL UFIK” 2D dubbingkup bilet / rezerwuj od 1.11

18:00 – „COUNTDOWN” kup bilet / rezerwuj od 1.11

20:10– „JOKER” kup bilet / rezerwuj od 1.11

.

4 listopada – Tani Poniedziałek

13:30– „MÓJ PRZYJACIEL UFIK2D dubbing kup bilet / rezerwuj od 1.11

15:45– „MÓJ PRZYJACIEL UFIK” 2D dubbingkup bilet / rezerwuj od 1.11

18:00 – „COUNTDOWN” kup bilet / rezerwuj od 1.11

20:10– „JOKER” kup bilet / rezerwuj od 1.11

.

5 listopada – Wtorek

13:30– „MÓJ PRZYJACIEL UFIK2D dubbing kup bilet / rezerwuj od 1.11

15:45– „MÓJ PRZYJACIEL UFIK” 2D dubbingkup bilet / rezerwuj od 1.11

18:00 – „COUNTDOWN” kup bilet / rezerwuj od 1.11

20:10– „JOKER” kup bilet / rezerwuj od 1.11

.

6 listopada – Środa  „Kinoteka Wiary”

17:00– „NIEPLANOWANElektor kup bilet / rezerwuj od 1.11

19:15– „NIEPLANOWANE” lektorkup bilet / rezerwuj od 1.11

.

8 listopada – Piątek

13:15– „RODZINA ADAMSÓW2D dubbing kup bilet / rezerwuj od 1.11

15:30– „RODZINA ADAMSÓW” 2D dubbingkup bilet / rezerwuj od 1.11

17:40 – „IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA” kup bilet / rezerwuj od 1.11

20:15– „MIDWAY” Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj od 1.11

.

9 listopada – Sobota

13:15– „RODZINA ADAMSÓW2D dubbing kup bilet / rezerwuj od 1.11

15:30– „RODZINA ADAMSÓW” 2D dubbingkup bilet / rezerwuj od 1.11

17:40 – „IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA” kup bilet / rezerwuj od 1.11

20:15– „MIDWAY” Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj od 1.11

.

10 listopada – Niedziela

13:15– „RODZINA ADAMSÓW2D dubbing kup bilet / rezerwuj od 1.11

15:30– „RODZINA ADAMSÓW” 2D dubbingkup bilet / rezerwuj od 1.11

17:40 – „IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA” kup bilet / rezerwuj od 1.11

20:15– „MIDWAY” Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj od 1.11

.

11 listopada Poniedziałek – kino nieczynne

.

12 listopada – Wtorek

13:15– „RODZINA ADAMSÓW2D dubbing kup bilet / rezerwuj od 1.11

15:30– „RODZINA ADAMSÓW” 2D dubbingkup bilet / rezerwuj od 1.11

17:40 – „IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA” kup bilet / rezerwuj od 1.11

20:15– „MIDWAY” Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj od 1.11

.

15 listopada – Piątek

13:00– „BASIA 32D kup bilet / rezerwuj od 1.11

14:30– „BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON”2Dkup bilet / rezerwuj od 1.11

16:30 – „PROCEDER” Premiera kinowakup bilet / rezerwuj od 1.11

19:30– „PROCEDER” Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj od 1.11

.

16 listopada – Sobota

13:00– „BASIA 32D kup bilet / rezerwuj od 1.11

14:30– „BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON”2Dkup bilet / rezerwuj od 1.11

16:30 – „PROCEDER” Premiera kinowakup bilet / rezerwuj od 1.11

19:30– „PROCEDER” Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj od 1.11

.

17 listopada – Niedziela

13:00– „BASIA 32D kup bilet / rezerwuj od 1.11

14:30– „BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON”2Dkup bilet / rezerwuj od 1.11

16:30 – „PROCEDER” Premiera kinowakup bilet / rezerwuj od 1.11

19:30– „PROCEDER” Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj od 1.11

.

18 listopada – Tani Poniedziałek

13:00– „BASIA 32D kup bilet / rezerwuj od 1.11

14:30– „BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON”2Dkup bilet / rezerwuj od 1.11

16:30 – „PROCEDER” Premiera kinowakup bilet / rezerwuj od 1.11

19:30– „PROCEDER” Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj od 1.11

.

19 listopada – Wtorek

13:00– „BASIA 32D kup bilet / rezerwuj od 1.11

14:30– „BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON”2Dkup bilet / rezerwuj od 1.11

16:30 – „PROCEDER” Premiera kinowakup bilet / rezerwuj od 1.11

19:30– „PROCEDER” Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj od 1.11

.

20 listopada – Środa „Kino w Szpilkach”

19:00– „DOGONIĆ MARZENIAkup bilet od 5 listopada (wtorek)
.

22 listopada – Piątek

14:00– „BASIA 32D kup bilet / rezerwuj

15:30– „BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON”2Dkup bilet / rezerwuj

17:30 – „1800 GRAMÓW” Premiera kinowakup bilet / rezerwuj

20:00– „1800 GRAMÓW” Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj

.

23 listopada – Sobota

14:00– „BASIA 32D kup bilet / rezerwuj

15:30– „BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON”2Dkup bilet / rezerwuj

17:30 – „1800 GRAMÓW” Premiera kinowakup bilet / rezerwuj

20:00– „1800 GRAMÓW” Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj

.

24 listopada – Niedziela kino nieczynne

.

25 listopada – Tani Poniedziałek

14:00– „BASIA 32D kup bilet / rezerwuj

15:30– „BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON”2Dkup bilet / rezerwuj

17:30 – „1800 GRAMÓW” Premiera kinowakup bilet / rezerwuj

20:00– „1800 GRAMÓW” Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj

.

26 listopada – Wtorek

14:00– „BASIA 32D kup bilet / rezerwuj

15:30– „BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON”2Dkup bilet / rezerwuj

17:30 – „1800 GRAMÓW” Premiera kinowakup bilet / rezerwuj

20:00– „1800 GRAMÓW” Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj

.

28 listopada – Czwartek

15:30– „KULT. FILMkup bilet / rezerwuj

17:40– „KULT. FILM”kup bilet / rezerwuj

19:50 – „KULT. FILM”kup bilet / rezerwuj

.

29 listopada – Piątek

13:00– „KRAINA LODU 23D Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj

15:30– „KRAINA LODU 2″ 2D Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj

18:00 – „KRAINA LODU 2″ 2D Premiera kinowakup bilet / rezerwuj

20:20– „JAK POŚLUBIĆ MILIONERA ?” Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj

.

30 listopada – Sobota

13.00– „KRAINA LODU 23D Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj

15.30– „KRAINA LODU 2″ 2D Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj

18.00 – „KRAINA LODU 2″ 2D Premiera kinowakup bilet / rezerwuj

20:20– „JAK POŚLUBIĆ MILIONERA ?” Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj

.

1 grudnia – Niedziela

13:00– „KRAINA LODU 23D Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj

15:30– „KRAINA LODU 2″ 2D Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj

18:00 – „KRAINA LODU 2″ 2D Premiera kinowakup bilet / rezerwuj

20:20– „JAK POŚLUBIĆ MILIONERA ?” Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj

.

2 grudnia – Tani Poniedziałek

13:00– „KRAINA LODU 23D Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj

15:30– „KRAINA LODU 2″ 2D Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj

18:00 – „KRAINA LODU 2″ 2D Premiera kinowakup bilet / rezerwuj

20:20– „JAK POŚLUBIĆ MILIONERA ?” Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj

.

3 grudnia- Wtorek

13:00– „KRAINA LODU 23D Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj

15:30– „KRAINA LODU 2″ 2D Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj

18:00 – „KRAINA LODU 2″ 2D Premiera kinowakup bilet / rezerwuj

20:20– „JAK POŚLUBIĆ MILIONERA ?” Premiera kinowa kup bilet / rezerwuj

.