Sezon Artystycznych poranków otwarty! Kup bilet!

„Bukiet talentów” Teatru Kultureska otworzył tegoroczny sezon „Artystycznych poranków”. Pierwsze teatralne spotkanie dla dzieci i rodziców było pełne radości, zabawy, ale także cennych edukacyjnych wskazówek. W listopadzie na deskach CSiK wystąpi Teatr Es z Siedlec, a w grudniu – Teatr Barnaby.

To wspaniały, rozśpiewany, interaktywny spektakl dla dzieci, pełen pięknej muzyki, ruchu i animacji. Teatr Kultureska zapewnił wczoraj widzom 60 minut dobrej zabawy z pełnymi energii bohaterami spektaklu – Stokrotką, Różą i Kaktusem. Spektakl poruszał ekologiczne tematy, takie jak: recykling, segregacja odpadów i prawidłowe nawyki ekologiczne. Dzieci w śpiewający sposób powtórzyły zasady segregacji i nauczyły się, jakie surowce możemy ponownie przetwarzać. Kwiaty pokazały najmłodszym, jak żyć ekologicznie i jak dobrze się bawić!

Teatr Kultureska wystąpił na dobry początek trzeciego sezonu „Artystycznych poranków”. Przed nami jeszcze 7 spektakli. W listopadzie przed garwolińską publicznością wystąpi siedlecki Teatr Es ze spektaklem „O piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał przyjaciela”. To niezwykle barwne widowisko teatralne, ze specjalnie napisaną muzyką i piosenkami, którego tematem jest odwaga i przyjaźń. W grudniu obejrzeć będzie można przedstawienie Teatru Barnaby „Dzielny Grześ i Święty Mikołaj”. To klastyczne przedstawienie pacynkowe, w którym dzielny Grześ uratuje święta i gwiazdkowe prezenty. Jego przeciwniczką będzie zła czarownica.

Bilety na spektakle już w sprzedaży!

„O piracie Buciorze , który zgubił skarb, a zyskał przyjaciela”

10 listopada, godz. 10:30, sala widowiskowa CSiK, bilety: 15 zł

 

 

 

„Dzielny Grześ i Święty Mikołaj”

8 grudnia, godz. 10:30, sala widowiskowa CSiK, bilety: 12 zł