Sportowiec Roku 2019! Zgłoś swojego kandydata

Po raz kolejny mieszkańcy naszego powiatu będą mieli okazję wybrać najlepszego sportowca minionego roku w plebiscycie Sportowiec Powiatu Garwolińskiego 2019. Zwycięzcę poznamy 22 lutego podczas Balu Mistrzów Sportu. Do 13 stycznia można zgłaszać kandydatury sportowców.

Tytułem Sportowca Powiatu Garwolińskiego mogą się poszczycić piłkarze, lekkoatleci czy pływacy. Nie dyscyplina jest najważniejsza, a całoroczna praca i sukcesy, której dzięki niej dało się osiągnąć. 22 lutego podczas corocznego Balu Mistrzów Sportu poznamy zwycięzcę plebiscytu i zdobywcę tytułu Sportowca Powiatu Garwolińskiego 2019. O tym, kto go otrzyma zdecydują sami mieszkańcy. Zanim jednak ruszy głosowanie każdy może zgłosić kandydatury osób, które jego zdaniem zasługują na to wyróżnienie. Imię i nazwisko sportowca wraz z krótkim uzasadnieniem jego kandydatury i zdjęciem należy przesłać do 13 stycznia na adres: promocja@csik.garwolin.pl

Spośród nadesłanych zgłoszeń kapituła plebiscytu wybierze nominowanych. Kapituła przyzna także, jak co roku, nagrody specjalne. Powędrują one do szczególnie zasłużonych trenerów, działaczy czy organizacji.

Organizatorami plebiscytu są Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz portal WirtualnyGarwolin.pl

REGULAMIN PLEBISCYTU