Z wizytą w Muzeum Neonów

Centrum Sportu i Kultury po raz kolejny organizuje wycieczkę dla dzieci w ramach cyklu „Z wizytą w muzeum”. Wyjazd do Warszawy będzie obejmował lekcję w Muzeum Neonów oraz salę zabaw z małpim gajem i paintballem laserowym.

Do czego służą kolory? Czy mogą wpływać na nasz nastrój? Jaki kolor miały neony piekarni i aptek w Warszawie? Uczestnicy wycieczki poznają odpowiedzi na te pytania, a także dowiedzą się jak powstają neony. Muzeum ma do zaprezentowania kolekcję około 100 lamp neonowych i instalacji reklamowych. Misją placówki jest ochrona, dokumentacja i renowacja dawnych reklam świetlnych, a także upowszechnianie wiedzy na temat neonów i czasów, w których były produkowane.

Kolejnym punktem wycieczki będzie wizyta w sali zabaw Ale Fun, która oferuje mnóstwo atrakcji. Dzieci będą mogły szaleć w małpim gaju, który oferuje zjeżdżalnie, trampoliny, armatki pneumatyczne, oraz mnóstwo przejść i zakamarków, rozwijających sprawność ruchową. Będzie także park linowy oraz laserowy paintball. W sali zabaw Ale Fun znajduje się kawiarnia, w której dzieci podczas przerwy w zabawie będą mogły się posilić i odpocząć.

Wycieczka do Muzeum Neonów i sali zabaw Ale Fun – 17 lutego 2018

Wyjazd o godzinie 9:00

Powrót około 16:30

Cena – 55 zł

Zapisy w sekretariacie CSiK (ul. Nadwodna 1)

Regulamin i oświadczenie rodzica/opiekuna regulamin-wycieczki-Muzeum-Neonów