Osiemnastka! Kabaret Paranienormalni w Garwolinie!

Kabaret Paranienormalni ma już 18 lat! To powód, żeby świętować w towarzystwie najlepszych skeczy w towarzystwie premier i debiutów, których nie zabraknie w nowym programie „Osiemnastka.” Paranienormalni wystąpią w Garwolinie 30 listopada. Bilety już w sprzedaży!

– Blisko dwugodzinny spektakl, to przede wszystkim nowe skecze i postacie, które zabiorą widzów w podróż pełną humoru, komedii pomyłek i zaskakujących sytuacji. Skecze z najnowszego programu to wynik naszych wieloletnich obserwacji, tego, co dzieje się w naszych domach, w zakładach pracy, telewizji, na ulicy, a nawet w kolejce na lotnisku. W krzywym zwierciadle widzowie zobaczą także własne odbicie, a niektórzy będą mieli również okazję wystąpić z nami na scenie, bo OSIEMNASTKA to skecze z udziałem publiczności. OSIEMNASTKA to projekt , który oderwie Was od szarej, przygnębiającej codzienności i przeniesie w paranienormalną, alternatywną rzeczywistość – zapowiada Kabaret Paranienormalni.

30 listopada na scenie Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie wystąpią już pełnoletni: Michał Paszczyk, Robert Motyka i Jarosław Pająk!

Bilety: 95 zł

Start sprzedaży: 3 października, godz. 10:00

Do kupienia online lub w sekretariacie CSiK (ul. Nadwodna 1).