Znamy zwycięzców „Małych Nutek”

Przedszkolaki z Miastkowa Kościelnego i Górzna podbiły serca internautów, a mali artyści Garwolina z przedszkola „Mały Europejczyk” i „Zielona Łączka” zdobyli największe uznanie wśród komisji konkursowej. To właśnie te cztery grupy, które zostały wyróżnione w tegorocznej edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Małe Nutki w Sieci Pozytywnych Dźwięków”, ale wielkie brawa należą się wszystkim przedszkolakom!

 „Małe Nutki” to wydarzenie, któremu przyświeca idea edukacji muzycznej, budowania od najmłodszych lat aktywnych postaw odbiorcy kultury, popularyzacja twórczości skierowanej do dzieci i promocja małych talentów. Młodzi i zdolni mieszkańcy naszego regionu mają szansę na postawienie pierwszych kroków na dużej scenie. Najważniejszym jego celem jest zachęcenie dzieci do wykonywania piosenek stworzonych z myślą o nich, dopasowanych do ich wieku. Czytaj dalej

Wyniki I konkursu literackiego Klubu Seniora

Zgodnie z zapowiedzią ogłaszamy wyniki I konkursu literackiego Klubu Seniora. Konkurs dotyczył prac pisanych prozą lub wierszem odnoszących się do tematu wirusa i przeżyć z nim związanych. Nadesłane prace były pełne emocji, wzruszeń i ciekawych spostrzeżeń. Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Czytaj dalej

Ogłoszenie o przetargu – dzierżawa pomieszczeń

Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę pomieszczeń znajdujących się w Domu Kultury o łącznej powierzchni 125 m kw.  na okres 3 lat.

Pomieszczenia to duża sala wraz z zapleczem nie wyposażonym w sprzęt kuchenny oraz łazienką. Z pomieszczenia możliwe wyjście na taras z kostki brukowej o powierzchni 45 m kw. Wydzierżawione pomieszczenia przeznaczone są do prowadzenia małej gastronomii. Czynsz wywoławczy wynosi 1500 zł netto miesięcznie Do czynszu doliczone będą koszty eksploatacyjne – energia elektryczna, CO, woda, ścieki, śmieci oraz podatek od nieruchomości.

Przetarg zostanie przeprowadzony w dniu 22.12.2020 roku, o godz. 10.00 w siedzibie Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie przy ulicy Nadwodnej 1.

Instrukcja dla oferenta oraz szczegółowe informacje są dostępne w sekretariacie Centrum Sportu i Kultury lub pod numerem telefonu (25) 682 20 51.

Ogłoszenie o przetargu

Przetarg

Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie udostępnia zmianę treści SIWZ w przetargu nieograniczonym na:

 

Świadczenie usługi kompleksowego utrzymania czystości w obiekcie sportowo-rekreacyjnym Kryta Pływalnia GARWOLANKA  w Garwolinie przy ul. Olimpijskiej 2

 

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj

Bożonarodzeniowy konkurs plastyczny w CSiK

Powiatowe Konkursy Bożonarodzeniowe w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie to już tradycja. W tym roku zadaniem uczestników będzie przygotowanie świątecznej kartki, ozdoby choinkowej lub stroika. Aby zgłosić pracę w konkursie, wystarczy wysłać jej zdjęcie. I co ważne, dzieła można tworzyć wspólnie z całą rodziną.

Od 18 lat Centrum Sportu i Kultury organizuje Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy. Celem konkursu jest między innymi przypomnienie i ożywienie dawnych tradycji i zwyczajów zdobniczych związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, kształtowanie postaw szacunku do tradycji i kultury wśród dzieci i młodzieży, rozbudzanie twórczej inwencji dziecka i kreatywności oraz rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych. Co roku zgłaszanych jest kilkadziesiąt, a nawet kilkaset prac, które przez kilka dni można oglądać w Domu Kultury. Później są one przekazywane na cele charytatywne. Czytaj dalej

#wspieramykinapolskie

Drodzy widzowie!
Jeśli lubicie Kino ”Wilga” i zechcielibyście nas wesprzeć, i wrócić do nas po przerwie, a jednocześnie sprawić fajny upominek świąteczny dla osoby, która jest Wam bliska to zachęcamy Was do zakupu bezterminowego e-biletu w cenie 16zł.
E-bilet do wykorzystania na dowolny seans filmowy wystarczy kupić bilet, który wykorzystasz, kiedy chcesz.

W jaki sposób możecie przyłączyć się do akcji? To proste!
Wchodzimy na stronę http://www.wspieramy-kina.pl/ wybieramy z listy Kino „Wilga” i kupujemy dowolną liczbę biletów.

Czytaj dalej

Przetarg

Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie ogłasza przetarg nieograniczony na

Świadczenie usługi kompleksowego utrzymania czystości w obiekcie sportowo-rekreacyjnym Kryta Pływalnia GARWOLANKA  w Garwolinie przy ul. Olimpijskiej 2

Ofertę należy złożyć w siedzibie Zamawiającego, tj. w Sekretariacie Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, ul. Nadwodna 1, 08-400 Garwolin nie później niż do dnia   07.12.2020 roku  do godz. 10.00.

Szczegółowe informacje na temat przetargu można znaleźć tutaj: