Bijemy rekord! 60 tysięcy widzów na 60 lat kina!

Kino „Wilga” ma już 60 lat. Zróbcie prezent na jubileusz – przyjdźcie do kina i razem pobijmy rekord oglądalności. Wszyscy, którzy do końca roku odwiedzą garwolińskie kino wezmą udział w losowaniu cennych nagród. Do wygrania między innymi bon 500 zł do sklepu komputerowego, dzień w SPA, rower i kolacja dla dwojga

kinowyrekord

W 1956 roku w Kinie „Wilga” został wyświetlony pierwszy film. Małe kina przeżywały kryzysy i znikały z mapy. Po 60 latach garwolińskie kino działa prężnie i ciągle się rozwija. Dwa lata temu kino odwiedziło rocznie 42 tys. widzów. W ubiegłym roku było to już 50 tys. osób. Czy w tym roku uda się pobić rekord?

„60 tysięcy widzów na 60 lat kina” – to akcja, w której wspólnie możemy pobić rekord, a dodatkowo każdy widz może zdobyć cenne nagrody – bon 500 zł do sklepu Komputronik ufundowany przez Ubezpieczenia Robert Nowakowski, Day SPA ufundowany przez Talaria Resort&SPA, rower ufundowany przez sklep rowerowy Marka Jańca oraz dwie dwuosobowe kolacje w restauracji Sulbin.

Co trzeba zrobić? Wystarczy przyjść do kina na wybrany przez siebie film, na odwrocie biletu napisać swoje imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz e-mail i po seansie oddać go w kasie kina lub bufecie. Im więcej filmów obejrzysz, tym większa szansa na wygraną.

Akcja trwa od 3 listopada do 29 grudnia 2016 roku.

Regulamin akcji