Czas na świąteczne ozdoby! Konkurs bożonarodzeniowy

Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaprasza do wzięcia udziału w XVIII Powiatowym Konkursie Bożonarodzeniowym na najładniejszą kartkę, ozdobę choinkową i stroik świąteczny. Prace mogą być wykonane dowolną techniką. Liczy się pomysłowość i samodzielność wykonania.

Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy na najładniejszą kartkę, ozdobę choinkową i stroik świąteczny organizowany jest już po raz osiemnasty. Konkurs rozstrzygany będzie w dwóch kategoriach tematycznych: karta świąteczna lub ozdoba choinkowa (do wyboru) oraz stroik świąteczny. Prace można wykonywać dowolną techniką, najważniejsze, aby były zrobione samodzielnie. Komisja będzie brała pod uwagę także pomysłowość autorów i estetykę wykonania.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych. Pierwszym etapem będą eliminacje przeprowadzone w szkołach. Każda szkoła może przekazać w konkursie po 3 najlepsze prace w danej kategorii tematycznej i wiekowej. Termin składania prac mija 5 grudnia. Od 6 grudnia wszystkie zgłoszone w konkursie prace będzie można podziwiać na górnym holu wystawowym Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. 11 grudnia zostaną ogłoszeni zwycięzcy. Dla laureatów w poszczególnych kategoriach przewidziano nagrody rzeczowe.

REGULAMIN KONKURSU
KARTA ZGŁOSZENIA