Lato ze sportem i kulturą! Półkolonie 2021

Jeszcze tylko dwa tygodnie i znów będą wakacje! W lipcu Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaprasza na półkolonie. Do wyboru aż 4 turnusy pełne kreatywnych warsztatów, zabawy i sportowych aktywności. Zapisy trwają do 25 czerwca lub do wyczerpania limitu miejsc.

– Wakacje w domu nie muszą być nudne. Co roku w okresie letnim realizujemy różne zajęcia dla dzieci. W tym roku, wychodząc także naprzeciw oczekiwaniom rodziców, organizujemy półkolonie. Będzie dużo dobrej zabawy i trochę nauki przez zabawę. Zapraszamy do spędzenia czasu ze sportem i kulturą – mówi Jarosław Kargol, dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Półkolonie „Lato ze sportem i kulturą” będą się odbywały w lipcu w 5-dniowych turnusach. Do wyboru są aż 4 terminy: 5-9 lipca 2021, 12-16 lipca 2021, 19-23 lipca 2021, 26-30 lipca 2021. Uczestnikami półkolonii mogą być dzieci w wieku 6-10 lat. Koszt turnusu to 550 zł. 

W ramach półkolonii dzieci będą uczestniczyły w zajęciach sportowych, warsztatach kreatywnych, zajęciach w pracowni plastycznej lub ceramicznej, warsztatach kulinarnych. W programie także zajęcia na basenie, wizyta w kinie, ognisko i wycieczki po najbliższej okolicy.

Uczestnicy półkolonii będą przebywali pod opieką wychowawców w godzinach 8:00-16:00. W cenie turnusu wyliczone jest także wyżywienie – drugie śniadanie, obiad oraz podwieczorek.

Szczegółowy program zajęć uczestnicy oraz ich rodzice i opiekunowie otrzymają 7 dni przed rozpoczęciem turnusu.

Zapisy na półkolonie z Centrum Sportu i Kultury startują dzisiaj i potrwają do 25 czerwca lub do wyczerpania limitu miejsc.

Co zrobić, żeby się zgłosić? Należy wysłać e-mail na adres promocja@csik.garwolin.pl, w tytule wpisując Półkolonie 2021, a w treści – imię i nazwisko uczestnika oraz wybrany przez siebie termin turnusu, a następnie czekać na odpowiedź ze strony organizatora.

Szczegółowy regulamin