Skiba ciągle na wolności – stand up w Garwolinie!

Lider zespołu Big Cyc, legenda rocka, autor piosenek takich jak Makumba, Berlin Zachodni, Dres czy Świat według Kiepskich w blisko dwugodzinnym spektaklu komediowym w stylu stand up comedy. Krzysztof Skiba wystąpi w Garwolinie 2 czerwca. Bilety już w sprzedaży!

Na ostro i bez cenzury. „Skiba ciągle na wolności” to spektakl oparty na barwnych opowiastkach z biografii Krzysztofa Skiby. Kulisy programów telewizyjnych, wpadki w show biznesie, barwne ciekawostki z tras koncertowych. Jest ostro jak w fabryce żyletek, a może nawet bardziej.

Z programu dowiadujemy się, jak będąc gwiazdą, nie zostać alkoholikiem czy jak udzielać wywiadów, nie mając nic do powiedzenia.  To jest jak wizyta w SPA i tajski masaż mózgu w jednym.

Program Skiby bawi do łez publiczność i zyskuje uznanie w oczach znanych artystów.

– Nie znałem Skiby od tej strony. Czułem się jak podczas wizyty u śmiechoterapeuty – powiedział Henryk Sawka. – Skiba jest bardzo, bardzo ładnie dowcipny – podkreślała Hanna Bakuła.

Krzysztof Skiba to satyryk, felietonista, showman, radiowiec, wokalista rockowy, autor tekstów piosenek. Od 33 lat występuje z zespołem Big Cyc, z którym nagrał 18 płyt (łączny nakład sprzedanych płyt to ponad 3 mln egzemplarzy) i z którym wystąpił na ponad czterech tysiącach koncertów.

W 1990 otrzymał tytuł „najlepszego autora tekstów piosenek”.  W 2006 roku zaliczony przez tygodnik Polityka do grupy 10 najlepszych showmanów w Polsce. Wystąpił w pond 600 programach telewizyjnych.

W 2018 roku ukazała się jego biografia pt. „Skiba ciągle na wolności. Autobiografia łobuza”. W czerwcu 2021 nakładem wydawnictwa Arbitror z Warszawy wyszła jego najnowsza książka z felietonami. Jest to zbiór felietonów  o czasach lockdownu i pandemii pt. Polska bez gaci.

Skiba okazuje się także sprawnym standuperem. Spektakl komediowy w stylu stand up comedy oparty na tej książce, wzbudza salwy śmiechu.

Stand up comedy: Skiba ciągle na wolności

2 czerwca, godz. 19:00

sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

Bilety: 50 zł – do kupienia na online oraz w sekretariacie CSiK (ul. Nadwodna 1)

Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych