T.LOVE zagra w Garwolinie. 35 lat zespołu

Wielki jubileusz i urodzinowa trasa koncertowa, a na niej Garwolin. Legenda polskiego rocka – zespół T.LOVE świętuje w tym roku 35-lecie swojego istnienia. 16 listopada zagra dla garwolińskiej publiczności. Nie możecie tego przegapić!

Jedni nucą „Warszawę”, inni uwielbiają „Kinga”, a jeszcze innym przypadł do gustu „Pielgrzym”. Na ich utworach wychowały się pokolenia. Nic dziwnego, w końcu świętują właśnie 35 lat bycia na scenie muzycznej. T.LOVE ma na swoim koncie 17 albumów studyjnych, 4 krążki koncertowe oraz single, z których większość stało się w Polsce ponadczasowymi hitami. To niekwestionowana ikona polskiego rocka – siedem ich albumów uzyskało status Złotej Płyty, mają również na koncie dwie Platyny.

Jubileuszowa trasa koncertowa to także promocja najnowszej płyty zespołu o wymownym tytule T.LOVE. Muzyka to kompozycje autorstwa wszystkich członków T.LOVE – tradycyjnie, do tekstów Muńka. Album – jak mówi Muniek – ostro buja muzą opartą na dobrych melodiach i gitarowych riffach. To swoisty soul-punk tzn. skrzyżowanie czarnej tradycji Motown czy Stax, z białym rock’n’rollem. Będzie okazja, żeby przekonać się o tym na żywo. Na długiej trasie jesiennych koncertów T.LOVE znalazł się także Garwolin. Grupa zagra w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie 16 listopada.

Na rozgrzewkę Para Bellum

Zanim na scenie wystąpi Muniek Staszczyk i jego muzyczni przyjaciele, atmosferę podgrzeje lokalna formacja Para Bellum. Muzycznie to nieoczywista, nieokiełznana mieszanka rock’n’rollowej energii, tekstowo – zawsze prosto w twarz bez owijania w bawełnę. Słowem – męskie granie podnoszące poziom testosteronu i adrenaliny. Repertuar zespołu pozbawiony jest coverów – wszystkie piosenki są autorskie. Zespół istnieje ponad 10 lat i podbił niejedno serce – ostatnio Roberta „Litzy” Friedricha z Luxtorpedy. Ich spotkanie zaowocowało nagraniem płyty.

 

Koncert T.LOVE 35 lat

Suport: Para Bellum

16 listopada 2017, godz. 19:00

sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

bilety: 70 zł (do 31 października), 85 zł (od 1 listopada)

do kupienia w sekretariacie CSiK, ul. Nadwodna 1 lub online

.

 

 

 

 

.