Z wizytą w… Kosmosie

Tym razem będzie nieziemsko. Centrum Sportu i Kultury już w najbliższy piątek 26 listopada organizuje dla dzieci wyjazd na wystawę Cosmos Discovery. Powstała ona we współpracy z amerykańską NASA oraz muzeum i centrum edukacyjnym Cosmosphere. „Rakieta” na wystawę ruszy o godzinie 15:30 spod „Garwolanki”, a liczba miejsc na pokładzie jest ściśle określona.

Podczas wystawy uczestnicy poznają historię załogowych lotów kosmicznych od jej początków do obecnych i planowanych misji. Wystawa zawiera setki oryginalnych eksponatów z USA i Rosji, które znajdowały się w kosmosie, unikalną kolekcję skafandrów, prawdziwych modeli statków kosmicznych, promów kosmicznych i rakiet.

Bądź częścią tej przygody!

Koszt „lotu” w Kosmos jest wyjątkowo atrakcyjny – 70 zł od dziecka (nie obowiązuje Karta Dużej Rodziny). Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku od 6 lat. Wystawa przewiduje dodatkowe atrakcje, które nie są objęte ceną. Chętne dzieci mogą po dokupieniu specjalnych żetonów na przykład sprawdzić jak wpływa na nie stan nieważkości siadając w specjalnym fotelu.

Regulamin wyjazdu dostępny jest tutaj.

Szczegółowych informacji udziela Barbara Kupczyk-Mikulska tel. 25 682 20 51 lub mailowo bmikulska@csik.garwolin.pl

Z uwagi na krótki termin wyjazdu nie można rezerwować miejsc. Zgłoszenie dziecka musi być jednoznaczne z dokonaniem w sekretariacie stosownej wpłaty.