Całuśne zakończenie Artystycznych poranków

Majowe Artystyczne poranki kończą tegoroczny cykl spotkań teatralnych dla dzieci. Ostatnie, dziewiąte przedstawienie odbędzie się 26 maja w niedzielę o godzinie 10:30. Na scenie wystąpi, znany już garwolińskiej publiczności, teatr Itakzagramy ze spektaklem lalkowo-cieniowym “Buziak Mamusi”. Sprzedaż biletów rusza we wtorek 23 kwietnia w samo południe.

Dawno, dawno temu w chatce pod lasem mieszkały sobie razem z Mamusią trzy rozbrykane zajączki: Większy, Mniejszy i Najmniejszy. W ich ogrodzie rosła sobie niezwykła kapusta, którą zasadził niegdyś ich Tata. Kapusta miała smak czekolady i nawet od jednego spojrzenia na nią brzuszki ogarniało błogie uczucie sytości. Któregoś razu jednak kapusta została skradziona, a ślady na miejscu przestępstwa wskazywały, że zrobił to straszliwy rozbójnik Czarna Maska…

Spektakl „Buziak Mamusi” to piękna bajka animowana o sile rodzicielskiej miłości i odwagi. To rodzaj lalkowego kryminału dla dzieci od lat 4.

Przez wszystkie poprzednie miesiące młodzi widzowie zbierali naklejki lojalnościowe. Majowy spektakl będzie szansą na zdobycie ostatniej naklejki. Wreszcie wyjaśni się także, co organizatorzy w związku z naklejkami przygotowali dla teatromaniaków. Będzie wiele niespodzianek!

Centrum Sportu i Kultury serdecznie zaprasza!