WAKACYJNY TURNIEJ PIŁKARSKI PEPEK-SPORT CUP 2019

W czwartek 29 sierpnia 2019 roku na Orliku przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Garwolinie został rozegrany WAKACYJNY TURNIEJ PIŁKARSKI PEPEK-SPORT CUP 2019, w kategorii rocznik 2006 i młodsi. Sponsorem głównym turnieju był sklep sportowy PEPEK-SPORT GARWOLIN a organizatorem Dariusz Kasprzak – nauczyciel WF PSP nr 2 w Garwolinie oraz wieloletni zawodnik GKS Wilga Garwolin.

Mimo tego, iż to ostatni tydzień wakacji a na dworze ponad 30 stopni powyżej zera, do udziału w turnieju zgłosiły się aż trzy drużyny: FC Bambiki (w czerwonych koszulkach od lewej: Jakub Ochnio, Przemysław Trzmielewski, Adrian Baran, Mikołaj szewczyk, Jan Sierański, Kacper Bondara), Team Rury (w zielonych narzutkach od lewej: Maciej Sitek, Maksym Piorun, Grzegorz Szynal, Mikołaj Belka, Mateusz Gora, Patryk Redka), FC Pączki (w pomarańczowych narzutkach od lewej: Mateusz Szwed, Jakub Gugała, Kacper Makaruk, Piotr Domański, Dawid Walicki, Antoni Makaruk, Jakub Mianowski) – 19 uczestników, spośród których wszyscy to zawodnicy Akademii Piłkarskiej GKS Wilga Garwolin. Wśród zawodników zdecydowaną większość stanowili chłopcy trenujący na co dzień w grupach młodzieżowych rocznika 2007/08, a także najmłodszy uczestnik z rocznika 2012.

Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdy”, 5 zawodników w polu plus bramkarz. Wyniki poszczególnych meczów oraz klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Pierwszy mecz:

Team Rury – FC Pączki 0:4

Bramki:

FC Pączki

Dawid Walicki x3

Kacper Makaruk

Drugi mecz:

FC Pączki – FC Bambiki 7:2

Bramki:

FC Pączki

Dawid Walicki x3

Piotr Domański x2

Jakub Mianowski

Kacper Makaruk

FC Bambiki

Jakub Ochnio

Kacper Bondara

Trzeci mecz:

FC Bambiki – Team Rury 3:3

Bramki:

FC Bambiki

Jakub Ochnio x3

Team Rury

Patryk Redka x2

Mateusz Gora

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce FC Pączki

II miejsce Team Rury

III miejsce FC Bambiki

Ogromne podziękowania należą się chłopcom za zaangażowanie i udział w turnieju, rodzicom za wspaniały doping, PEPEK-SPORT GARWOLIN – sponsorowi za ufundowanie medali oraz Dariuszowi Kasprzakowi – organizatorowi za poświęcony czas i bezbłędne sędziowanie podczas całego turnieju. Do zobaczenia za rok!