Małe Nutki online! Przedłużamy termin

Festiwal Piosenki Dziecięcej „Małe Nutki” trafia do sieci. I to „Sieci Pozytywnych Dźwięków”, bo właśnie pod takim hasłem i w formie konkursu internetowego odbędzie się tegoroczna edycja wydarzenia. Mogą w nim wziąć udział przedszkola z powiatu garwolińskiego. Zwycięzców poznamy za miesiąc.

Uwaga! Przedłużamy termin zgłoszeń! Czekamy na Wasze filmy do 20 listopada włącznie. Głosowanie rozpocznie się 23 listopada. Wyniki ogłosimy 30 listopada.

Festiwal Piosenki Dziecięcej „Małe Nutki” to wydarzenie, któremu przyświeca idea edukacji muzycznej, budowania od najmłodszych lat aktywnych postaw odbiorcy kultury, popularyzacja twórczości skierowanej do dzieci i promocja małych talentów. Młodzi i zdolni mieszkańcy naszego regionu mają szansę na postawienie pierwszych kroków na dużej scenie. Najważniejszym jego celem jest zachęcenie dzieci do wykonywania piosenek stworzonych z myślą o nich, dopasowanych do ich wieku.

Trzecia edycja tego muzycznego wydarzenia miała się odbyć w marcu tego roku. Niestety w związku z pandemią i wprowadzonymi ograniczeniami wydarzenie zostało odwołane. „Małe Nutki” jednak się odbędą, choć w zmienionej formule.

„Małe Nutki w Sieci Pozytywnych Dźwięków” – to tytuł tegorocznego festiwalu i nie jest on przypadkowy. – W tym roku zapraszamy do udziału w naszym festiwalu całe grupy przedszkolne. Zadaniem młodych wykonawców będzie wykonanie radosnej, dziecięcej piosenki. Piosenki, która wywoła uśmiech na twarzach tych, którzy będą jej słuchać i będą ją oglądać. Chcemy, aby to właśnie dzieci wprowadziły w naszą obecnie trudną, szarą rzeczywistość, trochę optymizmu. I jesteśmy przekonani, że im się to uda – mówi Justyna Dybcio z Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, koordynator festiwalu.

Festiwal Piosenki Dziecięcej będzie miał tym razem formułę konkursu internetowego. Do 17 listopada wykonawcy, czyli grupy przedszkolne, mogą nadsyłać swoje zgłoszenia – nagrania wideo z wykonaniem wybranej piosenki. Filmy zostaną opublikowane na stronie www.csik.garwolin.pl oraz www.facebook.com/csikgarwolin

To właśnie na profilu facebookowym Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie internauci będą mogli głosować na najlepsze ich zdaniem wykonania. W sumie zostaną przyznane 4 nagrody – 2 z nich przyzna komisja konkursowa, a 2 otrzymają ci, którzy zdobędą najwięcej uznania wśród internetowej publiczności.  Głosowanie odbędzie się w dniach 20 – 27 listopada, a 30 listopada poznamy zwycięzców.

Każdy wykonawca otrzyma pamiątkowy dyplom, a do laureatów trafią nagrody, których fundatorem jest firma Ochnik.

Szczegółowy regulamin

Karta zgłoszenia