Małe Nutki wpadły do sieci! Głosujcie na swoich faworytów!

Festiwal Piosenki Dziecięcej „Małe Nutki” trafił do sieci. I to „Sieci Pozytywnych Dźwięków”. Właśnie pod takim hasłem i w formie konkursu internetowego odbywa się tegoroczna edycja wydarzenia. Centrum Sportu i Kultury otrzymało 14 radosnych i kolorowych filmów od przedszkolaków z różnych zakątków naszego powiatu.

 „Małe Nutki” to wydarzenie, któremu przyświeca idea edukacji muzycznej, budowania od najmłodszych lat aktywnych postaw odbiorcy kultury, popularyzacja twórczości skierowanej do dzieci i promocja małych talentów. Młodzi i zdolni mieszkańcy naszego regionu mają szansę na postawienie pierwszych kroków na dużej scenie. Najważniejszym jego celem jest zachęcenie dzieci do wykonywania piosenek stworzonych z myślą o nich, dopasowanych do ich wieku.

Trzecia edycja tego muzycznego wydarzenia miała się odbyć w marcu tego roku. Niestety w związku z pandemią i wprowadzonymi ograniczeniami wydarzenie zostało odwołane. I właśnie dlatego „Małe Nutki” trafiły do sieci.

„Małe Nutki w Sieci Pozytywnych Dźwięków” – to tytuł tegorocznego festiwalu i nie jest on przypadkowy. W tym zadaniem młodych wykonawców było wykonanie radosnej, dziecięcej piosenki. Piosenki, która wywoła uśmiech na twarzach tych, którzy będą jej słuchać i będą ją oglądać.

Do udziału w konkursie zostało zgłoszonych 14 grup przedszkolnych. Każda grupa nagrała film ze swoim występem. 23 listopada wszystkie filmy zostały opublikowane na stronie Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie na Facebooku.

To właśnie tam do 29 listopada do godz. 9:00 będzie trwało głosowanie. Zwycięzców poznamy w poniedziałek, 30 listopada. Będą to 2 filmy z największą liczbą Waszych głosów oraz 2 filmy wybrane przez komisję konkursową!

Każdy wykonawca otrzyma pamiątkowy dyplom, a do laureatów trafią nagrody, których fundatorem jest firma Ochnik.

Regulamin konkursu