„_on_line__” kolektywu Holobiont. Mikołajkowa zabawa dla całej rodziny

Kiedy nie można przyjść na spektakl do teatru, teatr może przyjść ze spektaklem do domu! Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaprasza na niecodzienne wydarzenie Mikołajkowe – spektakl online połączony z rodzinną zabawą. Trzeba się zapisać!

Biegając, chodząc, stojąc, siedząc, leżąc, turlając się, podskakując. Rodzinnie, w grupie rówieśników lub samemu. W pionie, w poziomie, na ziemi i w powietrzu. W takt muzyki lub wsłuchując się we własny rytm. Jaki rysunek na papierze może powstać dzięki tym różnym rodzajom ruchu?

„_on_line__” jest spektaklem zgłębiającym temat śladu ruchu, który uczestnicy wraz z performerami tworzą poprzez własny taniec. Powstałe wielkoformatowe prace będą ulegały transformacji na oczach i z aktywnym udziałem widzów. Tak skonstruowane wydarzenie może stać się twórczą okazją do zacieśniania więzi między dziećmi i opiekunami oraz do niecodziennego spotkania ze sztuką.

W związku z obowiązującymi zasadami i ograniczeniami widzowie nie mogą się spotkać z aktorami w sali widowiskowej, ale mogą wziąć udział we wspólnej zabawie przez Internet.

– Zapraszamy na cyfrowe pokazy spektaklu interaktywnego dla rodzin z dziećmi w wieku 5-7 lat wraz ze wspólną zabawą prowadzoną przez nasz zespół. Będziemy razem rysować i tańczyć online – zachęcają aktorzy kolektywu Holobiont.

Pokaz spektaklu i zabawa odbędą się 6 grudnia o godzinie 12:00.  Żeby wziąć udział w spektaklu i zabawie, trzeba mieć: komputer z dostępem do Internetu, żeby była możliwość połączenia się na platformie cyfrowej, działające głośniki, strój, który można pobrudzić pastelami, niedużą, wolną przestrzeń w pokoju, na której można położyć papier do rysowania oraz energię do wspólnej zabawy!

Rodziny, które będą chciały wziąć udział w spektaklu, otrzymają od podarunek – pastele i papier, które będą potrzebne w trakcie zabawy.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego wszyscy chętni muszą się zapisać. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: promocja@csik.garwolin.pl w tytule wpisując: Mikołajki online, a w treści podając dane rodziny (imiona, nazwisko oraz numer telefonu).

Pakiety będą do odebrania w sekretariacie CSiK (ul. Nadwodna 1) w dniach 2 – 4 grudnia w godzinach 8:00-16:00.

Pokazy spektakli odbywają się w ramach programu TEATR POLSKA realizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

www.teatrpolska.pl

www.facebook.com/TeatrPolska

www.holobiont.pl