Akcja: wakacje!

Wakacje to czas na odpoczynek, ale także na rozwijanie własnych pasji i na odkrywanie w sobie nowych umiejętności. Oferta Centrum Sportu i Kultury pozwala na wszystkie te działania. Można się nauczyć czegoś nowego, można się zrelaksować lub poszlifować swój talent. Wersja sportowa, muzyczna i plastyczna a na deser na rozrywkę – kino.

Lubiane i niezwykle rozwojowe zajęcia ceramiki odbywać się będą w lipcu w środy. Do wyboru dwie różne godziny. Podczas zajęć uczestnicy lepią, gniotą, wyciskają, a nawet kręcą na kole. Satysfakcja z wypalonego i poszkliwionego dzieła jest ogromna.

Pod ogólną nazwą „zajęcia twórcze” kryją się działania plastyczne: malowanie, rysowanie, wycinanie, klejenie, tworzenie konstrukcji przestrzennych i wiele innych działań. Cześć z nich – jeśli pogoda pozwoli – odbywać się będzie w przyjaznej przestrzeni ogrodu CSiK. Dawka natury i kultury w jednym.

Edukacja muzyczna pod okiem mistrza to dopiero wakacyjna przygoda! Maestro Julian Czaporowski umawia się na lekcje indywidualne (tel. 668 377 768). Uczy od podstaw, ale także pomaga usprawnić grę już grającym.

Garwolińskie kino to rozrywka na najwyższym poziomie. W lipcu zagra dla najmłodszych: Kici Kocia mówi dzień dobry oraz Zagadkę Klary Muu, dla nieco większych: Gru i Minionki: Pod przykrywką oraz Akademię Pana Kleksa i Był sobie kot. Godziny seansów i ceny biletów w poszczególne dni podane są na stronie kina.

Miłośników aktywnego wypoczynku CSiK zaprasza na Wakacyjną Szkołę Pływania. Można z niej skorzystać niezależnie od posiadanych umiejętności pływackich. Zajęcia będą z podziałem na trzy grupy: początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana.

Na zajęcia obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy na zajęcia twórcze i z ceramiki – sekretariat@csik.garwolin.pl lub telefonicznie 25 682 20 51.

Szczegóły na plakatach!