Orkiestrowe licytacje! Sprawdź, co na Ciebie czeka

Już w niedzielę 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W Garwolinie odbędą się koncerty, mecz piłkarski oraz licytacje. Co możecie wylicytować w niedzielny wieczór, a co czeka na Was online? Sprawdźcie! Oprócz orkiestrowych gadżetów pod młotek pójdzie wiele ciekawych przedmiotów podarowanych przez lokalnych darczyńców.

Podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na ulicach Garwolina i okolicznych miejscowości będzie kwestowało ponad 70 wolontariuszy zarejestrowanych w garwolińskim sztabie. O 13:30 w hali sportowej CSiK przy ul. Żwirki i Wigury 16 odbędzie się mecz charytatywny Wilga Garwolin kontra Reszta Świata, a w przerwie piłkarskich zmagań każdy będzie mógł wziąć udział w konkursach z nagrodami. Od godziny 16:00 w Centrum Sportu i Kultury na odwiedzających będą czekali strażacy, policjanci i wojskowi, a w sali widowiskowej koncerty zagrają: Szkolna Band Muzyczna, Przerwa Techniczna, Igor Gałązka Band, Monika Szostak oraz Orkiestra Dęta OSP Garwolin.

Około godziny 19:00 rozpoczną się licytacje. Co pójdzie pod młotek? Oczywiście gadżety WOŚP – kalendarze, koszulki, magnesy i wiele innych przedmiotów oznaczonych czerwonym serduszkiem. Będzie można także wylicytować oglądanie przez teleskop rozgwieżdżonego nieba z burmistrz Garwolina Marzeną Świeczak, kosz z przetworami od członka zarządu województwa mazowieckiego Janiny Ewy Orzełowskiej, dzień w garwolińskiej straży, voucher na tort bezowy od Cukierni Torcik, przejazd w koszu motocykla podczas rajdu organizowanego przez TUR Garwolin, książkę Jurka Owsiaka, zestawy miejskich gadżetów, piłkę, koszulkę oraz karnet meczowy od GKS Wilgi Garwolin, zestaw świec sojowych, koszulki biegowe, voucher „Akademii Zdrowego Życia”. I wiele innych przedmiotów, które wciąż spływają do garwolińskiego sztabu.

Licytacje online aż do 9 lutego

Orkiestrowe aukcje w serwisie Allegro potrwają aż do 9 lutego. Można tam znaleźć wiele przedmiotów, które będzie można wylicytować także stacjonarnie w niedzielę. Są także perełki dostępne tylko online. Wśród nich wspólny obiad z członkiem zarządu województwa mazowieckiego Janiną Ewą Orzełowską i burmistrz Garwolina Marzeną Świeczak, Konstytucja RP przekazana przez poseł Kamilę Gasiuk-Pihowicz, wyjazd w Bieszczady ufundowany przez Marcina Kobusa, drewniana praca pt. „Muminki” oraz zestaw pamiątkowy od Szkoły Podoficerskiej Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim.

Do serwisu Allegro cały czas trafią kolejne przedmioty, dlatego warto tam zaglądać nie tylko do dnia Finały WOŚP, ale aż o 12 dni dłużej.

Link do eSkarbonki sztabu WOŚP w Garwolinie – https://eskarbonka.wosp.org.pl/soganupumi

Link do licytacji Allegro https://allegro.pl/uzytkownik/csikgarwolin

Link do wydarzenia na Facebooku https://www.facebook.com/events/407641558283298

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.