W biało-czerwone gramy! Zagrajcie z nami!

Z okazji Dnia Flagi RP oraz 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja zapraszamy Was do udziału w grze terenowej „W biało-czerwone gramy”. Możecie pobawić się sami, zabrać ze sobą rodzinę albo znajomych. Do wybory dwie trasy.

W biało-czerwone będzie można pograć w niedzielę 2 maja i w poniedziałek 3 maja. Nie ma wspólnego startu – każdy wybiera sobie porę odpowiednią dla siebie. Ci, którzy odgadną hasło, będą mieli szansę na nagrody. Macie do wyboru dwie trasy – krótszą, spacerową, prowadzącą po centrum Garwolina oraz nieco dłuższą, którą można będzie pokonać zarówno spacerem, jak i na przykład na rowerze.

Gra na trasie krótszej rozpoczyna się przy Urzędzie Miasta w Garwolinie. Tam będzie można znaleźć pierwszą planszę z zadaniem i wskazówką, gdzie szukać kolejnej. Pierwszy przystanek trasy dłuższej to Park Ptasie Trele (Al. Legionów).

W obu trasach 11 zadań, których rozwiązanie da hasło końcowe. Kartę do uzupełniania hasła znajdziecie poniżej. Można ją wydrukować i zabrać ze sobą, ale nie trzeba. Hasło końcowe prześlijcie do nas mailem na adres promocja@csik.garwolin.pl najpóźniej 3 maja o 23:59. W treści maila wpiszcie także imiona i nazwiska uczestników.

Chętnie zobaczymy także zdjęcia z Waszej gry!

Zanim wyruszycie w trasę, koniecznie zapoznajcie się z regulaminem 

Pobierz kartę do uzupełnienia hasła