Zrób to sam – ogród w słoju

Będzie ciekawą ozdobą każdego domu i doskonałym prezentem. Może na Dzień Babci i Dziadka? Centrum Sportu i Kultury zaprasza na kolejną edycję warsztatów florystycznych „Ogród w słoju”. Tym razem swoje kompozycje będą mogli stworzyć nie tylko dorośli, ale także i dzieci. Zamknij ogród w szkle i ciesz się zieloną roślinnością przez cały rok!

Ogród lub las w słoju to modna dekoracja dla każdego wnętrza, zarówno do domu, jak i do biura. Sprawdzi się także jako prezent. Rośliny zamknięte w szkle nie wymagają zbyt dużej pielęgnacji, a wyglądają pięknie przez cały rok. Taką kompozycję można wykonać samodzielnie według własnego pomysłu, doskonale się przy tym bawiąc.

Centrum Sportu i Kultury po raz kolejny zaprasza na warsztaty florystyczne, które poprowadzi Art Flowers Studio Dekoracji. Podczas warsztatów prowadzonych przez florystkę uczestnicy nauczą się jak stworzyć i pielęgnować tak niezwykłą kompozycję. Każdy będzie miał do dyspozycji słój, rośliny i wszystkie niezbędne materiały, a także porady profesjonalisty.

18 stycznia odbędą się warsztaty dla dzieci pt. „Ogród w słoju dla babci i dziadka”. Młodzi ogrodnicy będą mogli podczas zajęć przygotować zielone, pachnące lasem, prezenty dla swoich babć i dziadków. Będzie to doskonały prezent na przypadające 21 i 22 stycznia ich święto. Koszt udziału w warsztatach to 45 zł. Uczestnik może podczas zajęć przygotować 2 słoje, ale wtedy cena wynosi 90 zł. Warsztaty są przeznaczone dla dzieci od 8 roku życia.

25 stycznia przewidziano zajęcia dla dorosłych. Każdy uczestnik wykona podczas warsztatów ogród w jednym dużym słoju. Koszt udziału w warsztatach to 65 zł.

 „Ogród w słoju dla babci i dziadka” – warsztaty florystyczne dla dzieci

18 stycznia, godzina 16:30

sala konferencyjna Pływalni Miejskiej „Garwolanka”

cena: 45 zł

„Ogród w słoju” – warsztaty florystyczne dla dorosłych

25 stycznia, godz. 18:00

sala konferencyjna Pływalni Miejskiej „Garwolanka”

cena: 65 zł

Zapisy w sekretariacie CSiK tel.: (25) 682-20-51