Sportowiec Roku 2022! Zgłoś swojego kandydata

Mieszkańcy naszego powiatu znów będą mieli okazję wybrać najlepszego sportowca minionego roku. Plebiscyt Sportowiec Powiatu Garwolińskiego powraca po dwóch latach przerwy. Jego zwycięzcę poznamy 18 lutego podczas Balu Mistrzów Sportu. Do 11 stycznia można zgłaszać kandydatury sportowców.

Tytułem Sportowca Powiatu Garwolińskiego mogą się poszczycić piłkarze, lekkoatleci czy pływacy. Nie dyscyplina jest najważniejsza, a całoroczna praca i sukcesy, które dzięki niej dało się osiągnąć. Plebiscyt był organizowany po raz ostatni w 2020 roku. Wtedy tytuł najlepszego sportowca roku 2019 powędrował do Łukasza Mikulskiego, zawodnika brazylijskiego jiu-jitsu.

Po przymusowej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 powraca zarówno plebiscyt, jak i Bal Mistrzów Sportu, podczas którego poznamy zwycięzcę plebiscytu i zdobywcę tytułu Sportowca Powiatu Garwolińskiego 2022. O tym, kto go otrzyma zdecydują sami mieszkańcy. Zanim jednak ruszy głosowanie każdy może zgłosić kandydatury osób, które jego zdaniem zasługują na to wyróżnienie. Imię i nazwisko sportowca wraz z krótkim uzasadnieniem jego kandydatury należy przesłać do 11 stycznia na adres: promocja@csik.garwolin.pl

Spośród nadesłanych zgłoszeń kapituła plebiscytu wybierze nominowanych. Kapituła przyzna także, jak co roku, nagrody specjalne. Powędrują one do szczególnie zasłużonych trenerów, działaczy czy organizacji.

Bal Mistrzów Sportu odbędzie się 18 lutego w Hotelu Sulbin.

Organizatorem plebiscytu jest Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. A partnerem wydarzenia portal WirtualnyGarwolin.pl