Stare Dobre Małżeństwo zagra w Garwolinie

To najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce. Stare Dobre Małżeństwo od ponad 30 lat gromadzi tłumy na koncertach. 15 listopada zespół zagra w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Bilety już w sprzedaży.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu, dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Stare Dobre Małżeństwo, od przeszło trzech dekad prowadzone przez Krzysztofa Myszkowskiego, charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie, to zespół, który zna każdy wielbiciel piosenki poetyckiej i ballady folkowej i nie tylko. Czy jest ktoś, kto nie słyszał „Bieszczadzkich Aniołów” albo nie nucił „Czarnego bluesa o czwartej nad ranem”?

Już 15 listopada będzie okazja, żeby usłyszeć te i wiele innych utworów na żywo. Stare Dobre Małżeństwo zagra w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie w składzie: Krzysztof Myszkowski – śpiew, gitara, harmonijka ustna, Wojciech Czemplik – skrzypce, Tomasz Pierzchniak – kontrabas, gitara basowa, Bolesław Pietraszkiewicz – gitary.

Bilety w cenie 120 zł do kupienia online lub w sekretariacie CSiK (ul. Nadwodna 1).