„Tę piosenkę, tę jedyną” wspólnie zaśpiewajmy!

Wspólne śpiewanie patriotycznych pieśni i piosenek żołnierskich to doskonała propozycja na spędzenie listopadowego wieczoru i radosne uczczenie Narodowego Święta Niepodległości. 11 listopada Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaprasza na tradycyjne śpiewanki patriotyczne, które tym razem odbędą się w sali widowiskowej. A Wy zaproście rodzinę i znajomych! Dla nikogo nie zabraknie miejsca.

Muzyka łączy pokolenia, a muzyka patriotyczna daje dodatkowo możliwość przeżycia naszej historii zamkniętej w tekstach i muzyce, radosnego świętowania niepodległości, kultywowania tradycji i poszanowania pamięci dla tego, co się wydarzyło.

– Spotkanie pod tytułem „Tę piosenkę, tę jedyną” to propozycja zarówno dla starszej, jak i młodszej publiczności, dla dzieci, rodziców i dziadków, dla grup przyjaciół – jednym słowem dla wszystkich tych, którym muzyka w sercu gra, szczególnie ta, która zapisała się na kartach naszej historii wielkimi literami. Co roku gromadziliśmy się w naszej sali konferencyjnej, ale ponieważ to spotkanie cieszy się ogromną popularnością, w tym roku zapraszamy do sali widowiskowej. Miejsca wystarczy dla każdego, kto będzie chciał z nami pośpiewać – mówi Jarosław Kargol, dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Wydarzenie odbędzie się 11 listopada o godzinie 18:00. W rolę muzycznych przewodników wcielą się wokaliści: Justyna Dybcio, Tadeusz Talarek oraz Arkadiusz Buczkowski oraz zespół w składzie: Julian Czaporowski (fortepian), Ryszard Szewczyk (trąbka), Mirosław Kałaska (gitary), Jan Getler (instrumenty perkusyjne) i Wojciech Dybcio (instrumenty perkusyjne).

Teksty wszystkich utworów zostaną wyświetlone na ekranie, tak, aby ułatwić publiczności włączenie się we wspólne śpiewanie. Na publiczność będą czekały także ciepłe napoje. Wstęp wolny.