Warsztaty wokalne z Moniką Szostak

„Poczuj swoje ciało! Odkryj swój głos” – pod takim hasłem wokalistka Monika Szostak poprowadzi warsztaty w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Może w nich wziąć udział każdy miłośnik śpiewu w wieku od 11 lat.

– Od zawsze byłam duszą artystyczną. Nawet jeszcze kiedy nie chodziłam na lekcje śpiewu muzyka zawsze była na moich ustach i rozbrzmiewała głośno we mnie całej. Zatem nie mogłam przejść obok tego uczucia obojętnie. Jestem czynnie działającą artystką, autorką tekstów oraz kompozytorką. W 2023 roku wydałam swoje dwa debiutanckie single “Nie ma mnie dla Ciebie ” oraz “Wolność” , które kocham całym sercem. A kolejne już w drodze – mówi Monika Szostak.

Prowadząca warsztaty wokalistka jest absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie, Best Vocal Studio oraz laureatką wielu konkursów i festiwali ogólnokrajowych, jak i międzynarodowych. Przez wiele lat należała do grupy wokalno-aktorskiej w Teatrze Buffo oraz jest uczestniczką II edycji programu The Voice of Poland. Podczas swojej drogi muzycznej miała przyjemność wystąpić na jednej scenie ze wspaniałymi artystami m.in. Patrycją Markowską, Kasią Cerekwicką, Kasią Moś, Januszem Józefowiczem, Sound’ n Grace, Edytą Górniak, Michałem Bajorem, Natalią Kukulską, Natalią Nykiel, Haliną Kunicką, Moniką Urlik, Brianem Fentressem, Nataszą Urbańską.

Monika Szostak poprowadzi warsztaty wokalne w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. 25 stycznia spotka się z dziećmi w wieku 11-15 lat, a na warsztaty 26 stycznia zaprasza wszystkich wieku od 16. roku życia.

Czego będzie można nauczyć się na warsztatach? – Jaki wpływ na Twój głos mają Twoje ciało i emocje .Jak odkrywać swój prawdziwy głos i potencjał. Jak zdrowo używać swojego głosu. Jak poprawnie i efektywnie rozgrzać swój głos. Jak przygotować swoje ciało do śpiewania. Jakie techniki relaksacyjne stosować, gdy ciało jest spięte. Jak prawidłowo oddychać podczas śpiewania – wylicza Monika Szostak.

Uczestnicy warsztatów rozwiną umiejętności pracy w grupie, śpiewania w kanonie oraz w dwugłosie. Poznają ćwiczenia na pobudzenie kreatywności oraz wyobraźni. Nauczą wyrażać się poprzez muzykę i śpiew bez narażenia na krytyczną ocenę innych.

Koszt warsztatów to 150 zł/osoba. Warsztaty trwają od 10:00 do 15:00.

Szczegółowe informacje i zapisy: monikszostak@gmail.com

Oferta warsztatów z Moniką Szostak