Pchła Szachrajka na scenie CSiK. Artystyczny poranek 4 lutego

„Chcecie bajki? Oto bajka: Była sobie Pchła Szachrajka” – tak zaczyna się dobrze znany utwór Jana Brzechwy. A jak przygody małej pchełki będą się prezentowały na scenie w formie spektaklu teatralnego? Tego dowiemy się już 4 lutego! Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaprasza na kolejne spotkanie w ramach „Artystycznych poranków”. Bilety już w sprzedaży!

To będzie kolejny spektakl familijny na scenie CSiK. Dobrze będą się bawiły zarówno dzieci (już od 2 lat), a także dorośli. Przedstawienie Teatru Żelaznego z Katowic jest adaptacją jednej z najzabawniejszych bajek, jakie napisał Jan Brzechwa. Genialny poeta doskonale komunikował się z dziećmi poprzez swoje wiersze. Jednocześnie przemycał w nich wiele treści dla dorosłych, które komentowały ówczesną Polskę, a które są aktualne do dziś.

„Pchła Szachrajka” to kolorowe widowisko dla najmłodszych widzów, w czasie którego, dzieci odbędą wspaniałą podróż z małą, krnąbrną i bardzo psotną Pchełką. Pomysłowa scenografia przenosi widzów do kolejnych miejsc, jakie odwiedza bohaterka. Muzyka lat dwudziestych, barwna scenografia, wartka gra aktorska sprawiają, że widzowie się bawią fantastycznie. Odwiedzając kolejne miejsca, przemierza lądy i morza, by dostarczyć dzieciom wiele emocji, a także niezliczonych powodów do śmiechu. Barwne lalki i wesołe piosenki sprawią, że najmłodsi widzowie pokochają teatr i zapoznają się z najlepszą literaturą dziecięcą.

Czas trwania spektaklu ok. 50 minut.

Artystyczne poranki: Teatr Żelazny „Pchła Szachrajka”

4 lutego 2024, godz. 10:30

sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

Bilety do kupienia na www.csik.garwolin.pl oraz w sekretariacie CSiK (ul. Nadwodna 1)